Tarih: 11.07.2020
Adres:  http://anreva.com.tr/TR/IcerikYazdir.aspx?ID=3071&IcerikID=3153

Kullanım Şartları


www.anreva.com.tr ("Web Sitesi") sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı Anreva'ya aittir. Anreva'nın lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.

2- Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı Anreva sorumlu kabul edilemez.

3- Üçüncü bir siteye Anreva tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan Anreva bağlantılarının güvenliğini Anreva kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolayı Anrevasorumlu tutulamaz.

4- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı Anreva hiçbir şekilde sorumlu değildir.

5- Anreva yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.